Підкладка золото-срібло d=28см

Код:
01985
Виробники
Ціна в бонусних балах:
1
Наявність:
В наявності

16.00грн

Мінімальна кількість замовлення цього товару 5

Короткі характеристики
Матеріал
Всі характеристики
Всі види оплат
Акції, знижки, подарунки
Індивідуальний підхід
Власне виробництво (барвники, пакування, цукрові суміші, муляжі, трафарети, топери та багато іншого)
Швидка доставка

Мінімальне замовлення підкладок становить 5 штук

Підкладка для торта - швидкий і надійний спосіб надати кондитерським виробам презентабельний вигляд. Використовуються для тістечок, кексів, але найчастіше – тортів.

Торти бувають різними. Іноді і зовсім несолодкими! Безмежна любов українців до сала надихнула їх на створення торта з цього незвичайного продукту. Гігант складався з 2300 канапешок з салом.

Підкладка виготовлена з екологічно чистих матеріалів: ламінованого харчового картону. Покриття жиро - і вологостійке. Не має терміну придатності.

Зробіть замовлення і ми доставимо товар в будь-яку точку України або за кордон. Купити підкладку через наш інтернет-магазин можна швидко і без особливих витрат.

Параметри товару

Матеріал
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Рекомендуємо подивитися
Похожие товары
0